Mladkov stále čeká na první branku v novém ročníku

Orlický deník – 29.8.2006
Téma Sport
Zobrazeno 825x

Orlické noviny - 29.8.2006

Ústecko - O víkendu pokračoval zápasy 4. kola okresní fotbalový přebor IV. třídy mužů. Volný los měla rezerva Verměřovic.

Tatenice B - Albrechtice B 1:0 (0:0)
Domácí fotbalisté zahrozili už v 9. minutě, kdy nastřelil Tomáš Čáp tyč. Pak se hra vyrovnala a hrálo se od vápna k vápnu bez vyložených šancí. Asi v 55. minutě rozhodčí od-pískal faul na Tomáše Hamříka a nařízený pokutový kop proměnil Smrkal. Hosté začali tlačit, ale k vážnějšímu ohrožení domácí brány do konce zápasu nedošlo.
Fakta - branka: Martin Smrkal (PK). ŽK: 2:2. Rozhodčí: Kuttich. Diváci: 120.

Rudoltice - Mladkov 7:0 (5:0)
Domácí měli hned od začátku utkání jasnou převahu a už v 11. minutě Zdeněk Beneš přehodil střelou z dvaceti metrů gólmana. V 17. minutě byl faulován v pokutovém území Tipelt, nařízenou penaltu ovšem Stránský pálil do pravé tyče. Ve 21. minutě už domácí nenechali nic náhodě a Tipelt zvýšil na 2:0. O čtyři minuty později Stránský postupoval sám přes půl hřiště a své sólo zakončil - 3:0. Ve 28. minutě vstřelil z rohového kopu Tipelt čtvrtý gól a ve 43. minutě nestačil mladkovský gólman na střelu Stránského. Ve druhé půli se hra uklidnila až do 75. minuty, kdy Tipelt svým dokončeným hattrickem dal na 6:0. Skóre utkání pak v 90. minutě uzavřel Zdeněk Beneš na konečných 7:0.
Fakta - branky: Tipelt 3, Zdeněk Beneš 2, Stránský 2. ŽK: 0:1. Rozhodčí: Sokol. Diváci: 70.

Žichlínek - Klášterec 2:1 (1:0)
Domácí začali zápas náporem a v 17. minutě skóroval z krásné akce kapitán Ruml -1:0. Do poločasu si pak Žichlínští vytvořili ještě řadu šancí, ale branka již nepadla. Hned ve 46. minutě zvýšil Jelínek náskok domácích, jenže pak se hra vyrovnala a v 66. minutě snížil klášterecký Černoch. Závěr utkání patřil sice
hostům, ale domácí svou těsnou výhru uhájili.
Fakta - branky: Ruml, Jelínek - Černoch. ŽK: 0:2. Rozhodčí: Špaček st. Diváci: 110.

Králíky B - Lichkov 0:0
I když utkání skončilo bez branek, hrál se v derby před pěknou návštěvou zajímavý fotbal. Nejprve po rohu zahrozili domácí Hinkelman-nem, ve 20. minutě na druhé straně nastřelil tyč králické branky Zeman. Ve 30. minutě se Hořínkovi po pěkné akci málem povedlo přehodit lichkovského brankáře Kulaxidise. I ve druhé půli se zrodilo několik šancí na obou stranách, z nichž největší byla po rohu Hořínka, kdy hlavičkou králický Macko nastřelil břevno soupeřovy branky. Se spravedlivou remízou byly nakonec spokojeny oba týmy.
Fakta - ŽK: 2:5. Rozhodčí: Hanzl. Diváci: 120.

Brandýs B - Helvíkovice 1:0 (1:0)
Domácí zahájili utkání se snahou o útok, ale nakopávané míče s přehledem helvíkovická obrana odvracela. V 16. minutě zahrávali hosté trestný kop, jeden z útočníků ale odražený míč přestřelil. O čtyři minuty později se na velkém vápně uvolnil Horáček, ale byl nepřesný. Ve 35. minutě se do odraženého míče ve vzdálenosti 28 metrů opřel ještě dorostenec Martin Pavlíček a jeho bomba skončila v síti - 1:0. Pak měl šanci Šrajer, ale neuspěl. Ve druhém poločase domácí prvních pětadvacet minut přehrávali hosty, ale bez gólového efektu. V závěrečných dvaceti minutách převzali iniciativu hosté, jenže také neskórovali.
Fakta - branka: Martin Pavlíček. ŽK: 1:1. Rozhodčí: Sokol. Diváci: 60.